Steun KCVV Elewijt via Trooper of MyMakro

Steun KCVV Elewijt via Trooper of MyMakro

Zoals zoveel VZW's kan ook KCVV Elewijt, zeker in deze tijden, elke manier van steun gebruiken. Daarom hebben we ons aangesloten bij twee organisaties die ons daarin kunnen helpen, namelijk Trooper en MyMakro. Beide initiatieven komen op hetzelfde neer: als je jouw aankopen via Trooper of MyMakro registreert, vloeit er een klein percentage van het totale aankoopbedrag terug naar KCVV Elewijt via de deelnemende shops. Zelf merk je hier niets van: uiteraard wordt dit niet doorgerekend.

Trooper banner

Trooper

Wat?

Trooper werkt samen met een groot aantal webshops die zich in de kijker willen zetten. In ruil voor een extra klik via Trooper krijgen wij een percentje op jouw volgende bestelling.

Hoe?

Ons steunen is super eenvoudig. In plaats van rechtstreeks naar een webwinkel te gaan, surf je eerst even naar onze trooper pagina: https://www.trooper.be/kcvvelewijt - hier zie je een overzicht van de talrijke webwinkels die meedoen: Coolblue, bol.com, Collect&Go, Krëfel, Lidl, Torfs en ga zo maar door! 

Als je via onze trooper pagina naar deze webshop gaat, weten zij automatisch welke vereniging jij wil steunen. Winkelen gaat vanaf dan zoals je gewend bent. Zodra de betaling succesvol afgerond wordt, krijgen wij ons percentje toegewezen.

Privacy?

Als je via https://www.trooper.be/kcvvelewijt naar een webshop surft, wordt een naam gevraagd, dit is het enige dat tot bij ons komt (samen met het gespaarde bedrag uiteraard). Wil je liever niet dat we jouw naam zien? Je kan deze stap ook overslaan, dan blijft je aankoop anoniem.

Uiteraard zien we ook nooit de inhoud van je winkelmandje, enkel het gespaarde bedrag!

MyMakro Brochure

MyMarko / Leuk Steuntje

Wat?

Iedereen kent de winkelketen Makro uiteraard. Via de actie "Leuksteuntje.be" willen zij lokale verenigingen steunen door 3% van het totale aankoopbedrag in waardebonnen te doneren.

Hoe?

Iedereen kan zijn Makro kaart linken aan onze vereniging via https://my.makro.be/nl/link-vereniging/02277464 - hier kan je jou registreren (eerste keer) of inloggen als je al een bestaande sympathisant bent.

Eenmaal geregistreerd, kan je je kaart linken aan onze vereniging: KCVV Elewijt VZW (id: 02277464). Zodra gelinkt, hoef je niets meer te doen. Bij registratie van je Makro kaart, wordt automatisch aan ons gedacht!

Privacy?

Wat je koopt in de Makro-winkels of via Makroshop.be komt nooit tot bij KCVV Elewijt!

HorecaComeback

HorecaComeback

Wat?

Om lokale Horeca te steunen in Corona-tijden, kan je via #HorecaComeback een waardebon kopen die je later – als onze kantine terug open is – kan inruilen. Hierdoor heeft onze club toch inkomsten in een periode dat die er anders niet zouden zijn. Want de vaste kosten blijven uiteraard doorlopen voor onze voetbalclub.

Hoe?

Surf naar https://www.horecacomeback.be/nl/waardebon/?companyid=1760414 en koop hier een bon naar keuze. Volgend seizoen (of zodra wij onze kantine terug mogen openen) kan je deze bon inruilen voor fris getapte pintjes, warme koffie, inschrijving van een VIP-lunch, steakrestaurant...

Bedankt!

We bedanken jullie graag voor deze duwtjes in de rug!

Naar Trooper

Naar MyMakro

Naar HorecaComeback